Sākums

Ko mēs darām ar Jūsu informāciju

Iegādājoties mūsu veikalā grāmatas, kā pirkuma un pārdošanas procesa daļu mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, adresi un e-pasta adresi. Pārlūkojot mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu.

Piekrišana

Sniedzot mums personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, jūs piekrītat, ka mēs to apkopojam un izmantojam konkrētajam mērķim.

Shopify

Mūsu veikals ir izvietots vietnē Shopify Inc. Shopify Inc nodrošina mūs ar tiešsaistes tirdzniecības platformu, kas ļauj mums pārdot produktus jums. Jūsu dati tiek glabāti Shopify datu glabāšanas datubāzēs un vispārējā Shopify lietojumprogrammā. Shopify Inc uzglabā jūsu datus drošā serverī aiz ugunsmūra.

Vairāk par Shopify datu apstrādi lasiet šeit.

Informācijas atklāšana

Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju, ja tas tiek pieprasīts saskaņā ar likumu.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir maza apjoma teksta datnes, kas, apmeklējot vietni, tiek saglabātas, piemēram, lietotāja datora vai mobilās ierīces interneta pārlūka atmiņā. Sīkdatne nesatur personas datus un ar to nav iespējams identificēt atsevišķus apmeklētājus.

Mēs izmantojam Google Analytics rīku, kas ļauj noteikt datplūsmu uz vietni un saprast, kā vietne tiek lietota. Rīks ģenerē vairākas sīkdatnes, kas ļauj uzzināt, vai esat vietni apmeklējuši jau iepriekš. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai statistikas vajadzībām – tās netiek izmantotas individuālo lietotāju identifikācijai. Ja Jūs nevēlaties, lai Google Analytics iegaumētu vai izmantotu informāciju par Jums, varat uzstādīt atteikuma sistēmu (opt-out) Jūsu pārlūkprogrammā, nospiežot šeit.

Vairāk par Shopify izmantotajām sīkdatnēm lasiet šeit: https://www.shopify.com/legal/cookies

Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Vairāk par sīkdatnēm un iespēju tās pārvaldīt lasiet šeit: www.aboutcookies.org

Jautājumi un kontaktinformācija

Ja vēlaties piekļūt, labot, izmainīt vai izdzēst jebkuru personīgo informāciju, reģistrēt sūdzību vai vienkārši iegūt plašāku informāciju, sazinieties ar mums neputns@neputns.lv